• ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • snowflake_-_Put_the_Needle_Down
Zamknij
UWAGA! Ostatnie wolne terminy na czerwiec i wrzesień 2016 r.

Nie czekaj - zadzwoń i umów się na przesłuchanie tel: 500 089 098


Zespół weselny Mysłowice

zespół weselny Mysłowice

Każe wesele jest planowane przez parę młodą i odbywa się wg ściśle zakreślonego planu. Najdrobniejsze szczegóły są dokładnie opracowywane i wszystko musi ostatecznie chodzić jak w zegaru, ale co najważniejsze, iśc po myśli pary młodej. Podobnie jest z zespołem grającym na weselu. Ostatecznie to od niego będzie zależeć, czy gościom zabawa się podobała czy nie. Mimo, że nikt parze młodej nie powie, że źle się bawi, to na pewno każdy gośc będzie miał swoja opinię o zabawie weselnej. Aby dogodzić wszystkim gościom, trzeba sięgnąć po pomoc zepsołu, który na niejednym weselu potrafił rozkręcić zabawę w taki sposób, że partkiet był zajęty od początku, do samego końca, przez osoby w każdym wieku. Dlatego na zespole muzycznym ciąży duży ciężar i odpowiedzialność, ponieważ dzięki odpowiedniej oprawie muzycznej można dogodzić gościom i zafundować im ogromną dawkę dobrej zabawy. Mając tego świadomość i posiadając już duże doświadczenie w graniu na weselach w Mysłowicach z duża dozą prawdopodobieństwa będziemy mogli pomóc Państwu w profesjonalnej oprawie muzycznej, która zapewni wysoki poziom zabawy na weselu.

Wesela w Mysłowicach – do kogo zwrócić się o pomoc w wyborze zespołu weselnego?

Po pierwsze – rekomendacje

Rekomendacje są bardzo ważne, najczęściej to one decyduja o wyborze zespołu. Nawet jeżeli nikt ze znajomych czy rodziny nie jest w stanie nam pomóc, to bardzo często sala weselna czy restauracja, lub każdy inny organizator wesel ma wiedzę i kontakt z różnymi zespołami weselnymi i z pewnością będzie mógł zarekomendować odpowiedni. Jednak warto być dociekliwym i wypytac o wszystkie kwestie, a nie ślepo ufać jednej opinii, ponieważ to co podobało się jednej osobie, nie oznacza, że tak samo spodoba się nam. Im więcej opinii uda się o zespole pozyskać, tym lepiej. Nie ma nic gorszego podczas organizowania wesela, niz pochopne decyzje.

Po drugie – poznaj lepiej wybrany zesół na wesele

zespół weselny Śląsk, Mysłowice, Dąbrowa Górnicza

Rekomendacje dadzą Ci pewną wskazówkę, na jakie zespoły warto zwrócić uwagę. W dalszym etapie trzeba dokłądnie zapoznać się z zespołem, czyli jego repertuarem, jak ra muzykę na żywo podczas wesela (pomocne będą filmy wideo umieszczone w sieci), oraz inne kwestie jak instrumentarium, wokale, i pozostałe kwestie. Dobrze jes zacząć od oficjalnych stron internetowych zespołów, gdzie można zapoznać się z członkami zespołu, pobrać wszystkie niezbędne informacje, skontaktować się aby o coś dopytać, no i oczywiście posłuchać muzyki. Jeżeli to nam nie wystarczy, można posłuchać zepsołu na żywo, niektóre robią mini koncerty dla osób zainteresowanych usługami. Pokazowe granie kilku utworów pozwoli dokładniej poznac zespół i usłyszeć go na żywo, a to bardzo dużo wnosi i może przesądzić o wyborze. W dalszej koleności warto także zapoznać się z opiniami osób, które wcześniej korzystały z usług zespołu weselnego w Mysłowicach. Najlepiej szukać ich na portalach branżowych i ogłoszeniowych.

Zorganizuj wesele swojego życia z najlepszą weselną muzyką w Mysłowicach

Wiemy, że goście są różni i mają inne gusta muzyczne. Prawdopodobnie wszystkim nie da się dogodzić w takim samym stopniu. Ale wiemy co zrobić, aby stopień zadowolenia wszystkich gości był lepszy niż dobry. Nasz zespół weselny, grał już na weselach w Mysłowicach i innych śląskich miastach. Znamy specyfikę tego miejsca i oczekiwania gości. Rozszerzyliśmy nasz repertuar na wiele gatunków muzycznych, tak aby świetnie bawili się gości starszy, pamiętający hity ich młodości z dawnych lat, ale także nowsze kawałki, przy któych lubią bawić się młodsi. Dobieramy repertuar tak, aby bezustannie na parkiecie przebywali wszyscy, ponieważ prezentowana przez nas muzyka jest uniwersalna i pozwoli wszystkim świetnie się bawić na weselu. Poznaj pełną prezentację zespołu weselnego Fortiss i przekonaj się, że zatrudnienie nas do pracy będzie strzałem w dziesiątkę.

Dzień ślubu oraz wesela dla większości par to bez wątpienia jeden z najpiękniejszych dni w życiu. Dlatego też tak często przygotowania do wesela, trwają dosyć długo. Ważne są oczywiście różne kwestie. Odpowiednia sala weselna, dekoracje, lista gości, czy zaproszenia to tylko niektóre sprawy, którymi należy się zająć. Dosyć dużo uwagi poświęca się też temu, jak para młoda będzie w tym dniu wyglądała, bardzo popularne są zabiegi upiększające, a także oczywiście wybór jak najpiękniejszej sukni ślubnej, garnituru, czy też makijażu. To tylko niektóre kwestie, którymi należy się zająć o odpowiednio zorganizować.

Warto zauważyć, iż zdecydowanie jedną z najważniejszych kwestii organizacyjnych wesela jest dobór odpowiedniego zespołu weselnego w Mysłowicach. Dzieje się tak dlatego, że zespół muzyczny oraz to, w jaki sposób prowadzone jest takie wesele, ma ogromny wpływ na to, jak bawią się zarówno goście, jak i nowożeńcy. Wybór repertuaru, jego wykonanie, a także propozycje i późniejsze przeprowadzanie zabaw to właśnie w bardzo dużym stopniu wpływa na przebieg zabawy weselnej. Dlatego też warto wybrać, jak najlepszy zespół weselny Mysłowice jest to miasto, w którym można skorzystać z usług z wielu bardzo dobrych zespołów weselnych. Młoda para, podejmując decyzję o wyborze zespołu bardzo często, kieruje się opinią znajomych, czy też opinią zasięgniętą na przykład z internetu.

Nierzadko dzieje się też tak, że ktoś często decyduje się na taki zespół weselny, który grał już na weselu kogoś znajomego, bądź kogoś z rodziny. Można też skorzystać z różnego rodzaju nagrań, aby zobaczyć, jak spisuje się dany zespół podczas wesela. Najczęściej w skład zespołu wchodzą osoby, które grają na instrumentach, a także wokaliści. Nie bez znaczenia jest też zgranie danego zespołu, to jak układa się współpraca. Większość zespołów jest w stanie zrealizować utwory, które zażyczy sobie para młoda, jednak oczywiście każdy zespół ma swoje popisowe utwory, które chętnie gra.

Warto zauważyć, iż dobry zespół weselny warto rezerwować na dłuższy czas przed dniem wesela, ponieważ w wielu przypadkach mają oni zarezerwowane terminy na dłuższy czas. Może więc się zdarzyć tak, że dobry zespół, który wybraliśmy na swoje wesele, ma zajęty ten termin, dlatego też należy się tym zająć w odpowiednio wcześniej. Jeśli ktoś chce więc, aby na jego weselu był jak najlepszy zespół weselny, to trzeba liczyć się zarówno z kosztami, jak i wcześniejszą rezerwacją. Zwłaszcza w sezonie weselnym, który to trwa przeciętnie od maja do września.

Wyłącz muzykę w tle

Kontakt

tel: 500 089 098
mail: zespolfortiss@gmail.com

41-219 Sosnowiec, woj. Śląskie
ul. Braci Mieroszewskich 38

Polecamy również:
Wideofilmowanie & Foto – Filmowiec.Cieszyn.Pl

Wyślij wiadomość używając poniższego formularza

* = pola wymagane
zespół weselny Katowice | zespół weselny Dąbrowa Górnicza | zespół weselny Śląsk | zespół weselny Jaworzno | zespół weselny Mysłowice | zespół weselny Ruda Śląska | zespół weselny Chorzów | zespół weselny Gliwice