• ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • ZESPÓŁ WESELNY FORTISS

  Serdecznie zapraszamy do posłuchania nas na żywo, gdyż tylko wtedy można ocenić pełną klasę zespołu.

 • snowflake_-_Put_the_Needle_Down
Zamknij
UWAGA! Ostatnie wolne terminy na czerwiec i wrzesień 2016 r.

Nie czekaj - zadzwoń i umów się na przesłuchanie tel: 500 089 098


Zespół weselny Śląsk

zespół weselny Śląsk

Nie ma wesela bez muzyki i co do tego nikt nie ma żadnych wątpliwości – by wesele mogło zostać uznane za udane, potrzebna jest przez cały czas jego trwania muzyka, która pozwoli zaproszonym gościom wybawić się za wszystkie czasy. Obecnie mamy wiele różnych możliwości, by zapewnić na weselu muzykę, jednak mimo tego ciągle najchętniej decydujemy się na zespół weselny. Śląsk jest regionem, gdzie kultura rodzinna jest bardzo silna, w związku z czym wesela są organizowane najczęściej dla bardzo wielu gości, a trzymając się tradycji, młodzi państwo zazwyczaj zapraszają zespół, który przez całe wesele, trwające zwykle dwa dni, przygrywa do tańca oraz prowadzi zabawy weselne. Znalezienie dobrego zespołu weselnego wbrew pozorom wcale nie jest prostym zadaniem, ponieważ na przeszkodzie staje kilka rzeczy. Po pierwsze, istnieje bardzo wiele zespołów weselnych, ale z tego morza jedynie część jest rzeczywiście godna uwagi, posiada talent i wykonuje swoją pracę całym sercem. Po drugie, te najlepsze zespoły cieszą się ogromną popularnością, wobec czego trzeba z dużym wyprzedzeniem rezerwować u nich terminy – musimy zatem bardzo szybko zabrać się za poszukiwania zespołu i rezerwowanie go na własne wesele, jeżeli chcemy, by nasza impreza była wyjątkowa.

Ślub, wesele - zespół muzyczny Fortiss

Po trzecie, jeśli ktoś nie bywa na weselach i w związku z tym nie ma żadnego rozeznania w temacie dobrych kapel weselnych, poszukiwania weselnej kapeli na własne wesele mogą mu zająć dużo więcej czasu. Niemniej jednak jest możliwe znaleźć dobry zespół weselny Śląsk, trzeba jedynie być cierpliwym oraz nastawić się na trochę pracy w związku z tym. Poszukiwania najlepiej zacząć od znajomych, jednak jeżeli nikt z naszego towarzystwa nie ma rozeznania w kapelach weselnych i w związku z tym nie może nam nic doradzić, wówczas pozostaje nam internet.

Zespół na wesele grającu na Śląsku – oferty

zespół na wesele w Katowicach i okolicach - Śląsk

Obecnie większość zespołów weselnych posiada swoje strony internetowe, na których zamieszcza dane kontaktowe do siebie, czasami swoje terminarze, a bardzo często nagrania z wesel, na których zapewniały oprawę muzyczną. To bardzo dobra opcja, ponieważ pozwala nam przekonać się, jak wygląda zabawa weselna prowadzona przez dany zespół weselny. Śląsk obfituje w zespoły weselne, więc przedarcie się przez strony wszystkich byłoby bardzo czasochłonne, ale na szczęście od czego są fora internetowe, gdzie internauci również polecają sobie zespoły weselne. Oczywiście do opinii w internecie warto jest mieć pewien dystans, bo nigdy nie wiemy, kto i dlaczego wystawia daną ocenę, ale można jednak uznać, że powtarzające się dobre lub wprost przeciwnie, złe opinie na temat danego zespołu istotnie mogą mieć w sobie coś z prawdy. W każdym razie opinie internautów mogą być bardzo pomocne, żeby ograniczyć swój wybór do kilku konkretnych zespołów. Warto też pamiętać o tym, że nawet jeżeli zespół, który nas interesuje jest z miejscowości dosyć odległej od miejsca, gdzie odbywa się wesele, zwykle nie stanowi to żadnej przeszkody.

Woj. Śląskie to idealne miejsce na wybór dobrego zespołu weselnego

Obszar Górnego Śląska i województwa Śląskiego jest silnie zurbanizowany, a co się z tym wiążę rozwinęły się tu na przestrzeni lat usługi. Dużą gęstość i liczba zaludnienia stwarzają popyt na różnego rodzaju usługi – w tym usługi zespołów weselnych działających waśnie na Śląsku. Ze znalezieniem zespołu na wesele nie powinni mieć Państwo żadnego problemu, wystarczy odpowiednio wcześniej zaklepać termin i podpisać umowę z zespołem. Jednak wybór powinien być przemyślany i trafny, tak aby nie było niespodzianek. W tym celu określ swoje potrzeby:

 1. czy chcesz, aby wokal był męski, dasmki, a może damsko-męski?
 2. czy zespół weselny ma posiadać, 2, 3, 4 a może 5 członków?,
 3. jakie instrumenty muzyczne powinny grać na twoim przyjęciu weselnym?
 4. jakiego rodzaju muzykę powinna grać kapele na weselu?

Są to podstawowe pytana jakie trzeba sobie przedstawić i postarać odpowiedzieć. Pozwoli to wybrać zespół taki, jakiego potrzebujemy. Każdy z zespołów i kapel weselnych jest inny, ma inny repertuar, gra na innych instrumentach. Dlatego warto poświęcic temu uwagę i wybrać zgodnie z oczekiwaniami, upodobaniami i gustem. Ale zamiast uwzględniać swój osobisty gust, dobrze byłoby uwzględnić także oczekiwania naszych weselnych gości, wszak to dla nich skierowana jest impreza.

Czy woj. śląskie to miesce gdzie znajdę dobry zespół na swoje wesele?

Z całą pewnością obszar Śląska jest bardzo dobrym miejscem na poszukiwanie dobrego zespołu weselnego. A dobry zespół charakteryzuje się tym, że potrafi przykuć gości do parkietu, z którego nie będą chcieli odejść. Wystarczy przypomnieć sobie ostatnie wesele, na któreym przygrywała kapela. Zdecydowanie lepiej wypadają takie zabawy, od tym, w których gra DJ. Zabawa taka ma swój klimat, którego nie da się podrobić nie stawiając na zespoły weselne grające w woj. śląskim.

Ślub i wesele to naprawdę wyjątkowe wydarzenie w życiu każdego człowieka. Mówi się nawet, że dzień, podczas którego odbywają się te uroczystości, jest najważniejszym w życiu. Nie ma w tym nawet cienia przesady, bowiem wtedy wstępuje się na prawdziwie nową drogę życia. Na dobrą sprawę zakłada się wtedy nową rodzinę, bo gdy kończy się okres narzeczeństwa, a zaczyna małżeństwa, to jest się duchowo i prawnie odpowiedzialnym za drugą osobę i przyrzeka się jej miłość i oddanie aż do śmierci. Dlatego też, biorąc pod uwagę to, jak ważny jest to dzień, wiele par chce, by ich ślub oraz wesele wyglądały naprawdę wyjątkowo.

Liczy się tu zresztą nie tylko zadowolenie ich samych, ale i zadowolenie ich rodzin oraz pozostałych gości. Przygotowania do ślubu i wesela zaczynają się już więc na długo przed planowanym terminem, pochłaniają dużo czasu, wysiłku i oczywiście pieniędzy. Jest to jednak kwestia, na której nie powinno się oszczędzać, bo wspomnienia z udanego ślubu są przecież całkowicie bezcenne.

Jedną z kwestii, którą na pewno należy załatwić już jakiś dłuższy czas przed weselem, jest odpowiedni zespół na wesele śląskie. Pamiętajmy bowiem o tym, że naprawdę dobre zespoły mają zaklepane terminy już na kilka miesięcy na przód, nie przegapmy więc sprawy i wybierzmy taki naprawdę profesjonalny. Dobry zespół weselny Śląsk gra zawsze na żywo i na scenie prezentuje w swym kilkuosobowym składzie bogate instrumentarium. Wokal najczęściej przejmuje kobieta, choć nie jest to standard, bo i mężczyźni potrafią pięknie śpiewać weselne przeboje. Musi być też oczywiście keyboard, gitara basowa, gitara elektryczna i ewentualnie perkusja, choć ta może być elektroniczna.

Niektóre zespoły weselne wzbogacają swoje brzmienie o dodatkowe instrumenty, jak na przykład trąbka czy akordeon. Wszystko zależy już od tego, jakiego zestawu utworów oczekujemy i najlepiej jest to uzgodnić z samym zespołem - czy ma być bardziej klasycznie, czy nowocześnie. Zespół weselny śląskie przeprowadzi też oczywiście różne zabawy i konkursy oraz zachęci gości do tańców.

Kontakt

tel: 500 089 098
mail: zespolfortiss@gmail.com

41-219 Sosnowiec, woj. Śląskie
ul. Braci Mieroszewskich 38

Polecamy również:
Wideofilmowanie & Foto – Filmowiec.Cieszyn.Pl

Wyślij wiadomość używając poniższego formularza

* = pola wymagane
zespół weselny Katowice | zespół weselny Dąbrowa Górnicza | zespół weselny Śląsk | zespół weselny Jaworzno | zespół weselny Mysłowice | zespół weselny Ruda Śląska | zespół weselny Chorzów | zespół weselny Gliwice